Плафон Zumaline Sergio круглий скляний хром C052806Hf4Ac

- Немає в наявності
- Код: 145534280
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Zumaline Округла Люстра Sergio Округлий Плафон Скляний Хром (C052806Hf4Ac). Zumaline Округла Люстра Sergio. це ідеальне поєднання елегантності та функціональності, яке чудово підійде для офісів та різних комерційних приміщень. Завдяки сучасному дизайну та високій енергоефективності, ця лампа не лише освітить інтер'єр, але й додасть йому стильний акцент. Її мінімалістичний характер дозволяє легко вписуватися в різноманітні інтер'єри, створюючи гармонійний вигляд. Енергоефективність. Обираючи освітлення, варто звернути увагу на...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zuma Line |
| Цоколь | E14 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 32cm мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 50cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 32 |
| Кількість джерел світла | 6 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 60W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стан | Нове |
| Стиль | Мінімалістичний |
| Тип | Плафоны |
| Колір | Прозорий |
| Ширина | 50cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 9 999 ₴

