Підвісна люстра Sollux Saturno 90 біла SL.0795

- Немає в наявності
- Код: 100914365
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
SOLLUX Люстра SATURNO 90 біла. Люстра кругла чорна і біла. Дуже хорошими відгуками серед користувачів, завдяки великій елегантності та цікавому візерунку, користуються люстри серії SATURNO. Універсальність. Чудові відгуки вони також отримали завдяки можливості підлаштування до різних приміщень та різних стилів оформлення. Декоратори інтер'єрів цінують люстри SATURNO за універсальну форму. Кругла люстра SATURNO чудово виглядатиме в передпокої, коридорі, на сходах, а також над столом у їдальні, чи в вітальні, в дитячій кімнаті та...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Sollux Lighting |
| Висота | 110cm мм |
| Глибина | 90cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 90 |
| Додаткова інформація | З регулюванням яскравості |
| Кількість джерел світла | 8 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 60W Вт |
| Матеріал | Сталь, Тканина |
| Мoдель | Saturno |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Столова, Кухня, Вітальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 90cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 9 999 ₴







