Підвісна лампа Italux Oter LED 21W 3000K хром/прозорий Pnd-83728-21W-3K-Ch

- В наявності
- Код: 163040653
21 941 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Italux Oter PND-83728-21W-3K-CH Люстра. Люстра. Люстра. Italux OTER PND-83728-21W-3K-CH. Дані продукту. Розміри. ➕ Довжина - 30 см. ➕ Ширина - 30 см. ➕ Висота - 200 см. ➕ Діаметр - 30 см. Світло. ➕ Цоколь лампочки - LED. ➕ Кількість джерел світла - 1. ➕ Тип джерела світла - інтегрований LED. ➕ Лампочка в комплекті - ні. ➕ Інтегрований LED - так. ➕ Потужність - 21 W. ➕ Напруга - 230V. ➕ Можливість димування - ні. ➕ Температура кольору - 3000 K. ➕ Яскравість - 1300 lm. ➕ Індекс передачі кольору - CRI80. Загальні. ➕ Колекція - Oter. ➕ Тип - люстра. ➕ Колір - хром...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ITALUX |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Прозорий |
| Колірна температура | 3000K |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 200cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 30 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 3 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 21W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | Oter |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні світильники |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 30cm мм |
| Енергетичний клас | E |
- Ціна: 21 941 ₴


