Бра Quintiesse Facet QN-FACET-LED1-BK-BATH

- В наявності
- Код: 138231504
22 742 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Стійковий світильник LED Facet QN-FACET-LED1-BK-BATH Quintiesse IP44 білий чорний в MLAMP поєднує в собі унікальний і позачасовий дизайн у найкращому виконанні, що створює ряд можливостей для оформлення простору у вашому домі. Освітлення легко впишеться в приміщення з класичним і сучасним стилем. Лампа відрізняється функціональністю, а її універсальна форма забезпечить, що її світло створить комфортну і затишну атмосферу, сприятливу для зустрічей з друзями, а також допоможе розслабитися після дня, проведеного поза домом, у спокійні вечори з близькими. Модель Facet виготовлена з практичних...
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Колірна температура | 3000K |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 35,6cm мм |
| Глибина | 10,5cm мм |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Клас енергоспоживання | G |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 12W Вт |
| Марка | Quintiesse |
| Матеріал | Сталь, Скло |
| Мoдель | Facet |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Ванна |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Бра |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 19cm мм |
- Ціна: 22 742 ₴

