Бра Quintiesse QNAZORES2PC

- В наявності
- Код: 140163139
22 742 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Стійка для стіни для спальні Azores QN-AZORES2-PC хром прозорий в MLAMP поєднує в собі унікальний і позачасовий дизайн у найкращому виконанні, що створює ряд можливостей для оформлення простору у Вашому домі. Освітлення легко впишеться в приміщення з класичним і сучасним стилем. Лампа відрізняється функціональністю, а її універсальна форма забезпечить, що її світло створить комфортну і затишну атмосферу, сприятливу для зустрічей з друзями, а також розслабить після дня, проведеного поза домом, у спокійні вечори з близькими. Модель Azores виготовлена з практичних і...
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Quintiesse |
| Висота | 11,5cm мм |
| Глибина | 11,5cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 40,7 |
| Кількість джерел світла | 2 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 40W Вт |
| Матеріал | Сталь, Скло |
| Мoдель | Azores |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Ванна |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Бра |
| Колір | Прозорий |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 46cm мм |
| Енергетичний клас | G |
- Ціна: 22 742 ₴

