Світильник Quintessentiale Hudson QN-HUDSON3-BATH 3x3,5W/G9 IP44 3000K

- В наявності
- Код: 116711230
21 849 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Сучасний світильник Hudson полірований хром QN - HUDSON3-BATH – Quintiesse. Елегантність і сучасність в одному! Відкрийте красу сучасного світильника Hudson, який поєднує в собі вишуканий стиль з відмінною функціональністю. Цей світильник з полірованим хромованим покриттям є ідеальним доповненням до будь-якого інтер'єру, додаючи йому блиску та елегантності. Завдяки трьом лампочкам потужністю 3.5W і кольоровій температурі 3000K, світильник Hudson забезпечує приємне, тепле освітлення, яке чудово підійде для будь-якої ванної кімнати. {__DALSZA_CZESC_UKRYTA}. #10024; Дизайн і стиль. Світильник Hudson висотою 16 см і...
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Колірна температура | 3000K |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 16см мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 16 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 3 джерела |
| Марка | Quintiesse |
| Матеріал | Сталь, Скло |
| Мoдель | Hudson |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Ванна |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Бра |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 54,5 см мм |
- Ціна: 21 849 ₴


