Плафон Sigma Sfera чорна/золота 32479

- В наявності
- Код: 145119076
21 626 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Sigma Sufitowa Lampa Nowoczesna Sfera Nakrapiana Czarna Złota (32479). Люстри - це невід'ємний елемент кожного інтер'єру, що впливає на його естетику та функціональність. Завдяки своєму стратегічному розташуванню на стелі, ці лампи можуть рівномірно освітлювати всю кімнату, що робить їх ідеальними як для віталень, так і для офісів чи спалень. Одним з видатних продуктів у цій категорії є. Sigma Sufitowa Lampa Nowoczesna Sfera Nakrapiana Czarna Złota (32479). , яка поєднує сучасний дизайн з високою функціональністю. Параметри світла та джерела. Sigma Sufitowa...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Колір | Чорний |
| Цоколь | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 50cm мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 90cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 50 |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 60W Вт |
| Матеріал | Сталь, Метал, пластик |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стан | Нове |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Стельові |
| Ширина | 90cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 21 626 ₴




