Підвісна лампа Eglo Puebla 39798

- В наявності
- Код: 114408520
18 634 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Лампа підвісна LED 35W PUEBLA 39798 Eglo. Основна інформація: Виробник: Eglo. Серія: PUEBLA. Символ: 39798. Розміри пропонованого продукту: Довжина (см): 150. Висота (см): 130. Ширина (см): 5. Глибина підвісу (см): 50. Ширина підвісу (см): 5. Висота підвісу (см): 4.5. Висота підвісу (см): 4.5. Параметри продукту: Колір: Чорний, Білий. Колір виробника: Чорний, Білий. Додатковий матеріал: Пластик. Основний матеріал: Сталь. Живлення (В): 220-240. Тип живлення: Мережеве. Ступінь захисту: IP20. Кількість джерел світла: 1. Параметри джерела світла: Світловий потік...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Eglo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Колірна температура | 3000K |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 130cm мм |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 4 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 35W Вт |
| Матеріал | Сталь, Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Коридор, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 5cm мм |
| Енергетичний клас | E |
- Ціна: 18 634 ₴

