Плафон Eglo MARGHERA LED RGBW 26W 230V 900067

- В наявності
- Код: 129748121
21 810 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
EGLO connect.z Smart-Home світильник стельовий LED Marghera-Z, стельовий світильник, ZigBee, додаток і голосове управління, регульована температура світла (теплий білий-холодний білий), RGB, димований. Виробник: EGLO. Цей розумний стельовий світильник забезпечить відмінне освітлення у вашому домі. Завдяки технології ZigBee 3.0 ви можете контролювати його за допомогою голосових команд або додатка. Є можливість зміни температури кольору та димування світла. Світильник також має режим улюблених, групи світла, таймер, нічне світло, симуляцію сутінків, світловий будильник, функцію присутності та дискотеку. Це все...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eglo |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 110cm мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 60 |
| Додаткова інформація | З лампою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампи | 26W Вт |
| Матеріал | Сталь, пластик |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня, Спальня |
| Стан | Нове |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Стельові світильники |
| Колірна температура | 2700K, 6500K |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 60cm мм |
| Енергетичний клас | E |
- Ціна: 21 810 ₴

