Підвісна лампа Moosee Alure золота гламур Mse1501100498

- В наявності
- Код: 184308839
22 296 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
MOOSEE лямпа підвісна ALURE 85 золота. MOOSEE лямпа підвісна ALURE 85 золота. Пропозиція для тих, хто прагне надати своїм інтер'єрам неповторний і авангардний характер. Характерне розміщення світлових точок робить так, що світло м'яко розсіюється в різних напрямках, створюючи магічну атмосферу. Лямпа складається з 12 світлових точок, гармонійно розміщених на елегантному, золотому обідку, який додає унікального блиску. Це дизайнерське освітлення чудово впишеться як в сучасні квартири, так і в ексклюзивні офіси чи розкішні готелі, надаючи кожному...
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Золотий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Moosee |
| Висота | 230cm мм |
| Глибина | 85cm мм |
| Кількість джерел світла | 12 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 5W Вт |
| Матеріал | Сталь |
| Мoдель | Alure |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня, Салон, Спальня |
| Стиль | Сучасний, гламур |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 85cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 22 296 ₴


