Підвісна люстра Moosee Nenufar золота Mse010100125

- В наявності
- Код: 90660218
23 608 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Moosee Nenufar Złota. Люстри є важливим елементом освітлення інтер'єрів, надаючи їм відповідну атмосферу та підкреслюючи декор. Завдяки різноманітним візерункам і функціям, люстри знаходять застосування в різних приміщеннях, від віталень до офісів. Одним з унікальних прикладів такого продукту є Moosee Nenufar Złota, який поєднує елегантність з сучасним стилем. Потужність і ефективність освітлення. Люстра Moosee Nenufar Złota пропонує відмінну світлову ефективність завдяки використанню LED-джерела світла. Люстра оснащена одним джерелом світла потужністю 29 Вт,...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | King Home |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колірна температура | 3300К |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 15см мм |
| Глибина | 60см мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 60 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Матеріал | Сталь |
| Мoдель | Nenufar |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колір | Золотий |
| Цоколь | G13 |
| Ширина | 60см мм |
| Енергетичний клас | G |
- Ціна: 23 608 ₴

