Підвісна лампа Jupiter Egida класична 1795

- В наявності
- Код: 101267789
26 927 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Jupiter КЛАСИЧНИЙ EGIDA 1795. Люстри відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, надаючи їм як функціональність, так і естетичний вигляд. Вони є відмінним вибором для різноманітних приміщень, таких як вітальні, спальні, кухні чи офіси. Їх різноманітні застосування роблять їх необхідним елементом обладнання кожного дому. Параметри світла. Люстра Jupiter КЛАСИЧНИЙ EGIDA 1795. це відмінний вибір для тих, хто цінує ефективне освітлення. Оснащена п'ятьма джерелами світла з різьбленням E27, ця лампа може підтримувати лампочки потужністю до 60W...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Jupiter |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 100cm мм |
| Глибина | 74cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 100 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 5 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 60W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Коридор/листниця, Кухня, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 74cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 26 927 ₴





