Підвісна лампа Quintiesse Somerset QN-SOMERSET-P-O-BN

- В наявності
- Код: 140036432
24 133 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Quintiesse Лампа підвісна SOMERSET QN-SOMERSET-P-O-BN. У категорії. стельових світильників. є багато рішень, які можуть повністю змінити вигляд і атмосферу у вашому домі. Підвісні лампи це не лише джерело світла, а й важливий декоративний елемент, який може додати інтер'єру елегантності та стилю. Завдяки своєму різноманітному дизайну та функціональності, ідеально підходять для різних приміщень, від кухні до віталень. Параметри освітлення. Підвісна лампа. Quintiesse SOMERSET. оснащена одним джерелом світла з максимальною потужністю 60W. Завдяки використанню енергозберігаючих...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Quintiesse |
| Висота | 42cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 29 |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 60W Вт |
| Матеріал | Сталь, Скло |
| Мoдель | Somerset |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 42cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 24 133 ₴




