Підвісна люстра Elstead Arabella Gnarabellapm

- В наявності
- Код: 83938017
24 592 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Elstead Arabella. Освітлення відіграє ключову роль у кожному інтер'єрі, впливаючи на його атмосферу та функціональність. Люстри є одним з найважливіших елементів оформлення, які можуть повністю змінити характер приміщення. Пропонуємо люстру Elstead Arabella - ідеальне поєднання сучасного та класичного стилю, яка збагачує кожен інтер'єр, додаючи йому елегантності та стилю. Параметри світла. Люстра Elstead Arabella оснащена двома джерелами світла, що забезпечує оптимальне освітлення простору. Підходять лампочки з максимальною потужністю 75W, завдяки чому...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Elstead Lighting |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 132 см мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 53 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 2 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 75W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | Arabella |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня, Вітальня |
| Стиль | Сучасний, Класичний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колір | Золотий |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 40,6см мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 24 592 ₴

