Підвісна лампа Milagro Chelsea Gold Ml6002 33085

- В наявності
- Код: 90660396
22 965 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Milagro Chelsea Gold Ml6002 (33085). Люстри. є ключовим елементом оснащення кожного інтер'єру, впливаючи не тільки на функціональність, але й на його естетику. Вірно підібране освітлення може повністю змінити атмосферу приміщення, роблячи його більш затишним, яскравим і стильним. Обираючи лампу, варто звернути увагу на. потужність. ,. якість матеріалів. ,. енергоефективність. та. дизайн. Модель. Milagro Chelsea Gold Ml6002. це чудова пропозиція, яка поєднує в собі всі ці елементи, пропонуючи елегантне рішення для вітальні. Енергоефективність і клас...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Milagro |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 90cm мм |
| Глибина | 50cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 40 |
| Кількість джерел світла | 6 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 40W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стиль | Гламур, Етно, Англійська |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колір | Золотий |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 50cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 22 965 ₴

