Підвісна дизайнерська лампа Azzardo Portofino 80 біло-чорна Az6661

- В наявності
- Код: 182503712
23 608 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Відкрийте дизайнерську елегантність з Azzardo PORTOFINO 80 Білий/Чорний Диммер 3 ступеневий. Лампа має функцію диммування 3 ступенів звичайним вимикачем. Щоб змінити інтенсивність світіння лампи, достатньо швидко її вимкнути і знову увімкнути. Завдяки функції поступового диммування ми можемо налаштувати лампу, щоб вона світла на 100, 50 або 25% своєї потужності. Підвісна лампа. Azzardo PORTOFINO 80 Білий/Чорний. це поєднання сучасності та класичного дизайну, яке додасть стилю кожному інтер'єру. Завдяки довжині 154 см і висоті 80 см, ця лампа ідеально підійде для великих...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Azzardo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 9см мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 80 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Матеріал | Сталь, Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колірна температура | 3000K, 3300K |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 85 см мм |
| Енергетичний клас | G |
- Ціна: 23 608 ₴

