Плафон Ardant Decor Lanza Hk Lanzasfbr

- В наявності
- Код: 74326944
22 755 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Ardant Decor Lanza Hk/Lanza/Sf Br Hklanzasfbr. Люстри відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, створюючи не лише функціональні, але й естетичні акценти в наших домах. Залежно від стилю та потреб, вони можуть слугувати як основне джерело світла в вітальні, ніжне освітлення в спальні чи практичне рішення на кухні. Одним з унікальних представників цієї категорії є. Ardant Decor Lanza Hk/Lanza/Sf Br Hklanzasfbr. Світловіддача. Одним з найважливіших аспектів кожної люстри є її світловіддача. Модель. Ardant Decor Lanza...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Elstead Lighting |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 26cm мм |
| Глибина | 45cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 27 |
| Клас енергоспоживання | G |
| Кількість джерел світла | 3 джерела |
| Максимальна потужність лампи | 100W Вт |
| Марка | Elstead |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Сучасний, Класичний |
| Тип | Стельові світильники |
| Колір | Золотий |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 39cm мм |
- Ціна: 22 755 ₴

