Підвісна лампа Azzardo Emma Az5094 LED 60W чорна

- В наявності
- Код: 148377534
23 608 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Azzardo Лампа Підвісна Клас Emma Az5094 Led 60W Підвіс Чорна. Лампи стельові відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, пропонуючи як функціональність, так і естетику. Серед багатьох доступних опцій на ринку, Azzardo лампа підвісна клас Emma Az5094 LED 60W підвіс чорна. вирізняється мінімалістичним дизайном і високою якістю виконання. Ідеальна для різних приміщень, таких як кухня, ця лампа може стати головним джерелом світла, яке одночасно буде елегантною декорацією. Параметри світлові. Одним з найважливіших аспектів кожної лампи є її здатність до освітлення...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Azzardo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 150cm мм |
| Глибина | 67cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 60 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 60W Вт |
| Матеріал | Сталь, Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня |
| Стиль | Мінімалістичний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колірна температура | 4000K, 3000K, 6500K |
| Цоколь | G13 |
| Ширина | 60cm мм |
| Енергетичний клас | G |
- Ціна: 23 608 ₴

