Підвісна лампа Azzardo Andrea Az5101 LED 70W золота

- В наявності
- Код: 148377518
24 920 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Azzardo Lampa Wisząca Metalowa Andrea Az5101 Led 70W Золота. Стельові світильники є ключовим елементом кожного інтер'єру, забезпечуючи не лише належне освітлення, але й додаючи естетичний акцент до приміщення. Вибір відповідного стельового світильника може суттєво вплинути на атмосферу і функціональність простору, а також на зручність повсякденного життя. Завдяки різноманітності стилів і функцій, стельові світильники чудово підходять для різних приміщень - від кухні, через вітальню, до спальні. Параметри світла. Лампа підвісна. Azzardo Andrea Az5101. оснащена одним пунктом...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Azzardo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 150cm мм |
| Глибина | 5cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 80 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 70W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня |
| Стиль | Мінімалістичний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колір | Золотий |
| Колірна температура | 3000K, 3300K |
| Цоколь | G13 |
| Ширина | 80cm мм |
| Енергетичний клас | G |
- Ціна: 24 920 ₴


