Плафон Azzardo Clara 80 CCT диммер шампань Az5805

- В наявності
- Код: 165923207
23 608 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Azzardo Лампа стельова Clara 80 Cct Switch Dimm шампанське Az5805. Azzardo Лампа стельова Clara 80 Cct Switch Dimm шампанське Az5805. в кольорі. шампанському. це чудове поєднання сучасного дизайну та функціональності. Стельові лампи відіграють ключову роль в оформленні інтер'єрів, виконуючи функцію як освітлення, так і декору. Ця модель не тільки освітить простір, але й додасть йому елегантності та стилю. Енергоефективність. Лампа стельова. Azzardo Clara. пристосована до співпраці з. енергоефективними джерелами світла LED. , що дозволяє знизити витрати на енергію в експлуатації...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Azzardo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 80cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 80 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Клас енергоспоживання | G |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 80W Вт |
| Матеріал | Сталь, Метал, пластик |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Стельові |
| Колірна температура | 3300K |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 80cm мм |
- Ціна: 23 608 ₴

