Підвісна лампа Italux Verdes кришталева срібляста Pnd443728Aslvrbrw

- В наявності
- Код: 91551212
16 429 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Italux Люстра Verdes 8 кристалів срібний, E14, диммер регульований. Люстра Italux Verdes з кристалами срібного кольору - це відмінний вибір для тих, хто цінує елегантність і стиль у своєму інтер'єрі. Цей незвичайний елемент освітлення був спроектований з метою внесення розкішного акценту до приміщення, захоплюючи не лише ефектом світла, але й вишуканим виглядом. Завдяки 8 світловим точкам, які використовують популярні лампочки E14, люстра пропонує вражаюче, рівномірне освітлення, чудово освітлюючи простір, в якому буде розміщена. Люстра...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ITALUX |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сріблястий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 36cm мм |
| Глибина | 56cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 100 |
| Додаткова інформація | З регулюванням яскравості |
| Кількість джерел світла | 8 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 40W Вт |
| Матеріал | Сталь |
| Мoдель | Verdes |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня, Вітальня |
| Стиль | Сучасний, гламур |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 56cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 16 429 ₴

