Підвісна лампа Mooven чорна акрил скло Moosee

- В наявності
- Код: 141507698
24 631 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Mooven Lampa Wisząча Чорна Акрил Скло Лінійна Moosee. Люстри відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, надаючи їм відповідного характеру та атмосфери. Вони не тільки практичний елемент обладнання, але й прикраса, яка може значно вплинути на декор приміщення. Mooven Lampa Wisząча Чорна Акрил Скло Лінійна Moosee. є відмінним прикладом, як поєднати функціональність з елегантним дизайном. Технічна специфікація. Ця. люстра. пропонує. п'ять джерел світла. , що забезпечує відмінне освітлення навіть більших просторів. Максимальна потужність лампочки становить. 48W. , що...
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура | 3000K |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Moosee |
| Висота | 212cm мм |
| Глибина | 13cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 13 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 5 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 48W Вт |
| Матеріал | Метал, Скло, Акрил, Сталь |
| Мoдель | Lineal |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Коридор/листниця, Кухня, Вітальня, Спальня, Ванна |
| Стиль | Гламур |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 130cm мм |
| Енергетичний клас | G |
- Ціна: 24 631 ₴








