Підвісна лампа Moosee Riviera 60 золотиста 5900168832947

- В наявності
- Код: 171202011
24 683 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Підвісна лампа RIVIERA 5900168832947 Moosee гілки пелюстки золота в MLAMP поєднує в собі унікальний і позачасовий дизайн в найкращому виконанні, що створює ряд можливостей для оформлення простору у Вашому домі. Освітлення з легкістю впишеться в приміщення з класичним і сучасним стилем. Лампа відрізняється функціональністю, а її універсальна форма зробить так, що її світло створить комфортну і затишну атмосферу, що сприяє зустрічам з друзями, а також розслабить після дня, проведеного поза домом, у спокійні вечори з близькими. Модель RIVIERA виготовлена з практичних і...
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Золотий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Moosee |
| Висота | 152cm мм |
| Глибина | 55cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 60 |
| Кількість джерел світла | 8 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 20W Вт |
| Матеріал | Сталь |
| Мoдель | Riviera |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня, Салон, Спальня |
| Стиль | Гламур |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 60cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 24 683 ₴


