Бра Maytoni Jack-stone LED 13W 3000K MOD314WL-L13N3K

- В наявності
- Код: 128821909
24 526 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Настінний світильник Jackstone MOD314WL-L13N3K LED 13W срібний. Колір: срібний. Матеріал: метал. Висота [см]: 37,1. Ширина [см]: 79. Довжина [см]: 7,4. Регулювання висоти: Немає. Регулювання кута світла: Немає. Вага [кг]: 3,1. Кількість лампочок у лампі: 3. Джерело світла в комплекті: Так. Тип лампочки | патрон: LED - модуль невимінний. Максимальна потужність лампочки [Вт]: 13W (разом 39W). Кількість люменів [лм]: 550. Колірна температура [К]: 3000. Вхідна напруга: 230V. Клас енергетичної ефективності: G. Ступінь захисту (IP): IP20. Настінний світильник Jackstone MOD314WL-L13N3K LED 13W срібний. це відмінний...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maytoni |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 37,1см мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 79 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 3 джерела |
| Матеріал | Сталь |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний, мінімалістичний |
| Тип | Настінні світильники |
| Колірна температура | 3000K, 3300K |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 79см мм |
| Енергетичний клас | G |
- Ціна: 24 526 ₴



