Підвісна лампа Endon Directory Dimple 5xE14 хром 97972

- В наявності
- Код: 133060026
28 568 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Endon Directory лямпа підвісна Dimple 5xE14 хром 97972. Стельові світильники є невід'ємним елементом кожного інтер'єру, виконуючи не лише освітлювальну, але й декоративну функцію. Їх різноманітні візерунки та стилі дозволяють підібрати освітлення до кожного приміщення, надаючи йому відповідного характеру та атмосфери. Лямпа підвісна. Endon Directory лямпа підвісна Dimple 5xE14 хром 97972. це відмінний вибір для тих, хто цінує як функціональність, так і елегантність. Параметри світла. Освітлення, що пропонується цією лампою, є надзвичайно ефективним завдяки використанню п'яти джерел світла...
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Цоколь | E14 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Endon |
| Висота | 24cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 59 |
| Кількість джерел світла | 5 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 7W Вт |
| Матеріал | Сталь, Скло |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня |
| Стан | Нове |
| Стиль | Гламур |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колір | Сріблястий |
| Ширина | 59cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 28 568 ₴

