Світильник Elstead Lighting Bay Shore Klbayshore1M

- В наявності
- Код: 70815196
26 048 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Настінний світильник зовнішній садовий мідний полірований верхній IP44 Kichler. Зовнішні світильники з колекції Bay Shore черпають натхнення з класичного дизайну ліхтарів. Уся серія продуктів гарантує не лише естетику, але й довговічність, маючи вражаючу 5-річну гарантію антикорозійного захисту. Крім того, всі світильники мають надійний ступінь захисту IP44, що забезпечує безпечне та надійне освітлення на вулиці. Технічні параметри. код виробника: KL-BAY-SHORE1-M. Бренд: Kichler. Колекція: Bay Shore. Джерело світла: E27. Лампочка: лампочка не входить в комплект. Матеріал: Литий...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elstead Lighting |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 35cm мм |
| Глибина | 19,7cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 18 |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 60W Вт |
| Марка | Elstead |
| Матеріал | Стекло |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Спальня |
| Стиль | Сучасний, Класичний |
| Тип | Бра |
| Колір | Золотий |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 25cm мм |
- Ціна: 26 048 ₴

