Підвісна люстра Hinkley Gentry Hk Gentry P M Pb

- В наявності
- Код: 40742276
37 413 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Hinkley Gentry Hk Gentry P M Pb. Люстри відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів. Завдяки ним ми можемо створити відповідну атмосферу в кожному приміщенні, від вітальні до спальні. Вибір відповідної люстри впливає не тільки на функціональність освітлення, але й на естетику інтер'єру. Одним з продуктів, який заслуговує на увагу, є. Hinkley Gentry Hk Gentry P M Pb. Параметри світла. Одним з найважливіших аспектів люстри є її здатність до правильного освітлення простору. Люстра. Hinkley Gentry Hk Gentry P M Pb. оснащена одним джерелом світла з...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Elstead Lighting |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 192cm мм |
| Глибина | 38cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 20 |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 60W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | Gentry |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Спальня |
| Стиль | Етно, Англійська |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 41cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 37 413 ₴

