Підвісна лампа Saturno Gold 100W LED

- В наявності
- Код: 172233318
28 214 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Milagro Лампа підвісна Saturno Gold 100W LED СУЧАСНІ LED 1 шт. Офіційний дистриб'ютор ламп (Оригінальний продукт). Тісна співпраця з виробником (рекламації на вашу користь). Швидка реалізація 24 години. Привітне та допоміжне обслуговування. Висока якість та оригінальний продукт. Польська марка. ОПИС І ДЕТАЛІ ПРОДУКТУ НИЖЧЕ. Основна інформація про продукцію. Код виробника: ML0847. НАПРУГА: ~230v/50Hz. CRI [RA]: >80. ПОТУЖНІСТЬ: 100W LED. ШИРИНА УПАКОВКИ (см): 108. ГЛИБИНА УПАКОВКИ (см): 108. ВИСОТА УПАКОВКИ (см): 11.5. ВИСОТА КЛОША (мм): 15мм. ГЛИБИНА (мм): 1800мм. ШИРИНА (мм): 1800мм...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Milagro |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 130cm мм |
| Глибина | 180cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 130 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 3 джерела |
| Максимальна потужність лампи | 100W Вт |
| Матеріал | Метал/пластик |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стан | Нове |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні світильники |
| Колір | Золотий |
| Колірна температура | 4000K |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 180cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 28 214 ₴



