Бра King Home Imperial Wall Gold сталь кришталь Dwb5688Sgold

- В наявності
- Код: 93489774
28 411 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Технічні дані: Колір. золотий / прозорий. Матеріал. нержавіюча сталь / скло. Форма абажура. напівкруглий / нерегулярний. Тип лампи. настінна - бра. Джерело світла. 3 x лампочка E14 макс 40W (немає в комплекті). Ширина. 27 см. Глибина. 16 см. Висота. 45 см. Корпус. вис. 45 см / шир. 27 см / гл. 16 см. Вага нетто. 3 кг. Упаковка. 25 см / 25 см / 20 см. Наведені розміри можуть відрізнятися від реальних +/- 3%. Гарантія становить 24 місяці. Замовити по телефону: ☎ 515 229 849. Якщо у вас є питання щодо родини ламп Moosee - запрошуємо скористатися чатом або формою...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | King Home |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 40cm мм |
| Глибина | 26cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 16 |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 40W Вт |
| Матеріал | Сталь |
| Мoдель | Imperial |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Гламур, Етно, Англійська |
| Тип | Бра |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 26cm мм |
- Ціна: 28 411 ₴


