Плафон Maytoni Dallas Mod545Cl-12B

- В наявності
- Код: 149236325
25 616 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Maytoni Lampa Sufitowa Dallas Mod545Cl-12B. Люстри відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, пропонуючи функціональність і естетику, які збагачують кожну кімнату. Серед доступних на ринку моделей, Maytoni Lampa Sufitowa Dallas Mod545Cl-12B. вирізняється своїм сучасним дизайном і високою якістю виконання. Спроектована з думкою про мінімалістичні та елегантні інтер'єри, ця люстра безумовно приверне увагу. Параметри освітлення. Maytoni Lampa Sufitowa Dallas Mod545Cl-12B. була оснащена 12 джерелами світла, що забезпечує відмінне освітлення кожного...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Maytoni |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 20cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 20 |
| Кількість джерел світла | 12 джерел |
| Максимальна потужність лампи | 28W Вт |
| Матеріал | Метал, Скло |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний, мінімалістичний |
| Тип | Стельові |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 60cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 25 616 ₴



