Підвісний світильник Italux Giulia 5304 880Rp Bk 3

- В наявності
- Код: 74501553
23 043 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Italux Giulia 5304 880Rp Bk 3. В сучасному світі освітлення інтер'єрів відіграє ключову роль у формуванні атмосфери та дизайну наших домівок. Люстри є не лише функціональним елементом обладнання, але й важливим декоративним акцентом, який може повністю змінити характер приміщення. Завдяки своїй універсальності вони можуть використовуватися в різних кімнатах, від вітальні до ванної. Одним з унікальних представників цієї категорії є Italux Giulia 5304 880Rp Bk 3, який є відмінним поєднанням сучасності та елегантності. Потужність та ефективність освітлення. Italux...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ITALUX |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура | 3000K |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 9cm мм |
| Глибина | 9cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 80 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 40W Вт |
| Матеріал | Пластик |
| Мoдель | Giulia |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Коридор, кухня, вітальня, спальня, ванна |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 80cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 23 043 ₴





