Підвісна люстра King Home Ring 80 срібляста LED Jd816980Silver

- Немає в наявності
- Код: 89438628
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
King Home Wisząca Ring 80 Srebrna - Led Stal. Люстри відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, надаючи їм унікальний характер і функціональність. Їх різноманітні застосування роблять їх ідеальними для різних приміщень, таких як вітальня, спальня, кухня чи офіс. Вибір відповідної люстри може суттєво вплинути на атмосферу і комфорт використання простору. Пропонуємо. King Home Wiszącą Ring 80 Srebrną. - сучасне рішення, яке поєднує стиль і ефективність. Параметри освітлення. Ця люстра оснащена вбудованим модулем LED потужністю. 50W. , який...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | King Home |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сріблястий |
| Колірна температура | 3300К |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 200cm мм |
| Глибина | 80cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 80 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 50W Вт |
| Матеріал | Сталь |
| Мoдель | Ring |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Сучасний, мінімалістичний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | G13 |
| Ширина | 80cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 9 999 ₴

