Підвісна лампа Moosee Nest 80 біла MSE1501100467

- В наявності
- Код: 171202024
28 857 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Лампа підвісна NEST 80 біла. від бренду. Moosee. це ідеальне рішення для тих, хто цінує елегантність та сучасний дизайн. Її унікальна форма і мінімалістичний стиль чудово вписуються в актуальні тренди інтер'єру. Незалежно від того, чи облаштовуємо. кухню. ,. їдальню. , чи. передпокій. , ця лампа безумовно стане помітним декоративним елементом. Лампа пропонує. підвісний світильник. , який чудово підійде для різноманітних інтер'єрних рішень. Завдяки використанню міцної смоли, лампа NEST 80 не тільки виглядає красиво, але й є витривалою...
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Moosee |
| Висота | 205cm мм |
| Глибина | 50cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 80 |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 40W Вт |
| Матеріал | Пластик |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня, Салон, Спальня |
| Стиль | Гламур |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 80cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 28 857 ₴


