Підвісна лампа Moosee Alure Molekuły прозора чорна Mse1501100550

- В наявності
- Код: 188785994
30 012 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Підвісна овальна лампа ALURE MSE1501100550 молекули прозорі чорні в MLAMP поєднує в собі унікальний і позачасовий дизайн у найкращому виконанні, що створює ряд можливостей для оформлення простору у Вашому домі. Освітлення легко впишеться в приміщення класичного та сучасного стилю. Лампа відрізняється функціональністю, а її універсальна форма забезпечить, що її світло створить комфортну та затишну атмосферу, сприятливу для зустрічей з друзями, а також допоможе розслабитися після дня, проведеного поза домом, у спокійні вечори з близькими. Модель Alure виготовлена з практичних і...
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Moosee |
| Висота | 270cm мм |
| Глибина | 55cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 55 |
| Кількість джерел світла | 20 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 100W, 5W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | Alure |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 120cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 30 012 ₴






