Підвісна лампа Moosee Allisia 60 золота KINGBATH_MSE010100250

- В наявності
- Код: 140183120
27 545 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Moosee лямпа підвісна ALLISIA 60 золота. Люстри є невід'ємним елементом кожного інтер'єру, виконуючи як практичну, так і декоративну функцію. Відповідне освітлення може повністю змінити атмосферу приміщення, підкреслюючи його характер і додаючи йому унікального клімату. Серед багатьох доступних на ринку рішень особливу увагу варто звернути на підвісні лампи, які чудово підходять для різних оформлень і приміщень. Ефективність і світлові параметри. Люстра. Moosee ALLISIA 60 золота. це пропозиція для тих, хто цінує високу якість освітлення...
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Золотий |
| Колірна температура | 3000K |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Moosee |
| Висота | 138cm мм |
| Глибина | 60cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 44 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 3 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 33W Вт |
| Матеріал | Стекло |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Гламур |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 60cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 27 545 ₴



