Підвісна люстра Light Prestige Hat біла Lp16618Pwh

- В наявності
- Код: 83933988
28 070 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Light Prestige Hat Біла (Lp16618Pwh). Люстри відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, надаючи їм неповторний характер і атмосферу. Вони є ідеальним вибором для різних приміщень, від вітальні до кухні, забезпечуючи відповідне світло та стильний вигляд. Люстра Hat. від Light Prestige є відмінним прикладом сучасного дизайну, який підійде для багатьох інтер'єрних рішень. Параметри освітлення. Люстра. Light Prestige Hat Біла. характеризується винятковою ефективністю освітлення. Оснащена. 8 інтегрованими джерелами світла LED. , з максимальною потужністю...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Light Prestige |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 100cm мм |
| Глибина | 1cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 13 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 8 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 3W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Мoдель | Hat |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Коридор/листниця, Кухня, Вітальня, Спальня, Ванна |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колірна температура | 3000K, 3300K |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 24cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 28 070 ₴



