Підвісна лампа Abruzzo 2134 Argon

- В наявності
- Код: 133444600
37 780 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Підвісна лампа, люстра Abruzzo 2134 Argon. Підвісна лампа. Abruzzo 2134. від відомого бренду. Argon. це елегантний освітлювальний елемент, який чудово впишеться в різноманітні стилі інтер'єру. Її сучасний дизайн та. золотий колір. надають особливого характеру кожному приміщенню. Вибір відповідного освітлення має ключове значення не лише для функціональності, але й для естетики, тому варто звернути увагу на такі характеристики як. матеріал. ,. енергоефективність. та призначення лампи. Енергоощадність. Енергоощадність - це одна з ключових переваг лампи. Abruzzo...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Argon |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 78cm мм |
| Глибина | 70cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 70 |
| Кількість джерел світла | 5 джерел |
| Максимальна потужність лампи | 7W Вт |
| Матеріал | Сталь, Метал |
| Мoдель | підвісний світильник, люстра Abruzzo 2134 Argon |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня, Спальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні світильники |
| Колір | Золотий |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 70cm мм |
| Енергетичний клас | G |
- Ціна: 37 780 ₴

