Підвісна лампа Moosee Flora 80 золота MSE010100209

- В наявності
- Код: 140182942
28 528 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Moosee лямпа підвісна FLORA 80 золота (MSE010100209). Стельова лампа. це один з ключових елементів оформлення інтер'єру, який може надати характер приміщенню та вплинути на його атмосферу. Moosee лямпа підвісна FLORA. поєднує в собі сучасний стиль з елегантністю, що робить її ідеальним вибором для найвимогливіших інтер'єрів. Виготовлена з високоякісного. металу. та сталі, вражає своїм. золотим оздобленням. , яке додає їй престижу. Стиль. гламур. робить, що лампа чудово виглядає як в сучасних, так і в класичних інтер'єрах. Дизайн і матеріали. Лампа була...
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Золотий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Moosee |
| Висота | 175 см мм |
| Глибина | 45 см мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 44 |
| Кількість джерел світла | 3 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 40W Вт |
| Матеріал | Сталь, Метал |
| Мoдель | Flora |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Гламур |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колірна температура | 3000K, 3300K |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 80см мм |
| Енергетичний клас | G |
- Ціна: 28 528 ₴

