Підвісна лампа Step Into Design Chic золото-біла 105см Stdl2969

- В наявності
- Код: 183931251
36 534 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Вражаюча, сучасна люстра CHIC. Її головним елементом є кругла обручка золотого кольору, яка є несучою конструкцією для інших частин. З цієї золотої обручки виростають численні, білі, кулеподібні абажури, розміщені рівномірно навколо обводу. Додатковим декоративним елементом є білі "пелюстки". Ці пелюстки прикріплені до золотої обручки та поблизу білих абажурів, додаючи лампі розкішного характеру. Їх розміщення здається нерегулярним, що посилює враження легкості та динаміки. Люстра підвішена на тонких тросах, прикріплених до...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Step into design |
| Висота | 200см мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 100 |
| Кількість джерел світла | 9 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 20W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Коридор/листниця, Кухня, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Гламур |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 100см мм |
| Енергетичний клас | F |
- Ціна: 36 534 ₴

