Підвісна лампа Milagro Saturno Gold 100W LED Ml2325

- В наявності
- Код: 188783057
34 512 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Лампа підвісна Saturno Gold 100W LED мезонін. SATURNO Gold - це дизайнерська лампа підвісна в золотому виконанні, яка поєднує художню форму з високою функціональністю. П'ять світлових кілець, підвішених каскадно, створюють динамічну та ефектну світлову інсталяцію – ідеально підходить для представницьких просторів. Золоте виконання надає корпусу ексклюзивного характеру, чудово поєднуючись з елегантними та розкішними інтер'єрами. Завдяки потужності 100W LED, лампа забезпечує яскраве, але рівномірне світло, яке підкреслює простір та архітектуру інтер'єру. НАПРУГА: ~230V/ 50Hz. ПОТУЖНІСТЬ: 100W LED...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Milagro |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колірна температура | 4000К |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 11cm мм |
| Глибина | 120cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 12 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 5 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 100W Вт |
| Матеріал | Метал/пластик |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колір | Золотий |
| Цоколь | LED |
| Енергетичний клас | E |
- Ціна: 34 512 ₴




