Підвісна лампа LUCIDE ARKON E27 чорна-золота 204210102

- В наявності
- Код: 128660616
35 877 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Лампа підвісна ARKON. Стельові лампи відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, пропонуючи не лише функціональність, але й естетику. Сучасні проекти стельових ламп дозволяють їх використання в різних приміщеннях, від кухні до вітальні, вносячи в інтер'єр відповідну кількість світла і стилю. Одним з таких продуктів є. Лампа підвісна ARKON. від відомого виробника Lucide. Параметри освітлення. Стельова лампа ARKON пропонує високоякісне освітлення завдяки використанню одного джерела світла з максимальною потужністю 40W. Сумісна з лампочками E27, ця сучасна...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lucide |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Цоколь | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 70cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 50 |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 40W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня |
| Стан | Нове |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 50cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 35 877 ₴




