Підвісна лампа Ideal Lux Mapa хром 161327

- В наявності
- Код: 99060739
36 796 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Ideal Lux Mapa Chrom 161327. Люстри - це невід'ємний елемент інтер'єру, який має велике значення не лише для функціональності, але й естетики приміщень. Обираючи відповідну люстру, ми можемо внести в наш дім унікальну атмосферу та оптимальне освітлення, яке підійде для різних кімнат - від вітальні, через кухню, до спальні. Ideal Lux Mapa Chrom 161327 - це пропозиція для тих, хто цінує елегантність і сучасність в одному. Параметри світла. Підвісна лампа. Ideal Lux Mapa Chrom 161327. оснащена одним джерелом світла, яке...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ideal Lux |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Прозорий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 65cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 50 |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 60W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня, Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний, Етно, Англійський |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 50cm мм |
- Ціна: 36 796 ₴

