Підвісна лампа LUCES EXCLUSIVAS CATIA LE41599

- В наявності
- Код: 107935065
39 368 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
LUCES EXCLUSIVAS CATIA Люстра. Стельові світильники - це не лише практичні джерела світла, але й важливі декоративні елементи кожного інтер'єру. Завдяки їм ми можемо створити відповідну атмосферу в вітальні, спальні, кухні чи ванній, адаптуючи освітлення до наших потреб і стилю квартири. Одним з унікальних продуктів у цій категорії є LUCES EXCLUSIVAS CATIA Люстра, яка поєднує сучасний дизайн з функціональністю. Унікальна світлова ефективність LUCES EXCLUSIVAS CATIA була розроблена з думкою про максимальну ефективність освітлення. Підтримує одне джерело...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура | 3000K |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Luces Exclusivas |
| Висота | 150см мм |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Матеріал | Акрил |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Ширина | 81 см мм |
- Ціна: 39 368 ₴

