Підвісна люстра Quintessentiale Ren QN-REN5

- В наявності
- Код: 111311389
42 203 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Quintessentiale Люстра Ren QN-REN5. Стельові світильники відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, надаючи їм відповідний настрій і функціональність. Завдяки різноманітності доступних на ринку моделей, стельові світильники можуть бути використані в різних приміщеннях, від віталень до кухонь. Однією з унікальних моделей є Quintessentiale Люстра Ren QN-REN5, яка поєднує в собі сучасний дизайн з відмінною функціональністю. Потужність і ефективність освітлення. Quintessentiale Люстра Ren QN-REN5 має п'ять джерел світла, що забезпечує відповідне освітлення навіть більших приміщень. Лампа...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Колірна температура | 3000K |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Quintiesse |
| Висота | 43см мм |
| Глибина | 84 см мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 43 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 5 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 5W, 3,5W Вт |
| Матеріал | Сталь |
| Мoдель | Ren |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня |
| Стиль | Сучасний, гламур |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 91,4см мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 42 203 ₴


