Підвісна лампа Maytoni Rim Mod058Pl-L100B3K

- В наявності
- Код: 149236366
43 475 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Maytoni Lampa Wisząca Rim Mod058Pl-L100B3K. Люстри відіграють ключову роль в освітленні нашого інтер'єру, впливаючи як на комфорт, так і на естетику приміщення. Вибір відповідної лампи може визначити характер і функціональність простору, тому варто звернути увагу на продукти, які поєднують сучасний дизайн з високою ефективністю. Одним з таких продуктів є Maytoni Lampa Wisząca Rim Mod058Pl-L100B3K, яка чудово вписується в сучасні та мінімалістичні інтер'єри. Світлова ефективність. Лампа висвітлення Rim характеризується вражаючою потужністю освітлення...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maytoni |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 120см мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 80 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Клас енергоспоживання | G |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Марка | Maytoni |
| Матеріал | Алюміній |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Вітальня, Спальня |
| Стиль | Сучасний, мінімалістичний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колірна температура | 3300K |
| Цоколь | G13 |
| Ширина | 80см мм |
- Ціна: 43 475 ₴





