Кінкет Quintiesse ECHELON QN-ECHELON-W

- В наявності
- Код: 140037348
46 363 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Виробник: Elstead Родина продуктів: Echelon Колекція: Hinkley Premiu Номер артикула виробника: qN-ECHELON-W Номер EAN: 5024005712114 Тип артикула: Кінкет / Настінна лампа Дані технічні Технологія джерела світла: LED Джерело світла: 12W LED Робоча напруга: 220-240V Клас захисту: I Ступінь захисту: IP20 Лампа / лампочка: Вже в комплекті Дані фотометричні Колір світла: Теплий білий Температура кольору: 3000K Світловий потік: 1080lm Відтворення кольорів / CRI: > 80 Ra Узгодженість кольорів: <6 sdcm Матеріали і розміри Колір: Heritage brass Матеріал: сталь, імітація алебастру Висота: 357mm Ширина:...
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колірна температура | 3000K |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Quintiesse |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 12W Вт |
| Матеріал | Сталь |
| Мoдель | ECHELON |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня |
| Стиль | Класичний, гламур |
| Тип | Бра |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 30,5 см мм |
| Енергетичний клас | G |
- Ціна: 46 363 ₴









