Підвісна люстра Quintessentiale Mondo полірований хром QN-MONDO8

- В наявності
- Код: 111311379
46 442 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Quintessentiale Люстра Mondo полірований хром QN-MONDO8. Люстри відіграють ключову роль в освітленні інтер'єрів, не тільки забезпечуючи світло, але й будучи елементом декору. Серед них вирізняються люстри, які додають елегантності та стилю кожному приміщенню. Одним з таких унікальних продуктів є Quintessentiale Люстра Mondo полірований хром QN-MONDO8, який вражає сучасним дизайном та функціональністю. Параметри освітлення. Люстра. Quintessentiale Mondo. була оснащена 8 джерелами світла, що гарантує відмінне освітлення простору...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Колірна температура | 3000K |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Quintiesse |
| Висота | 78 см мм |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Кількість джерел світла | 8 джерел |
| Максимальна потужність лампочки | 5W, 3,5W Вт |
| Матеріал | Сталь, Скло |
| Мoдель | Mondo |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Кухня |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 71 см мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 46 442 ₴

