Підвісна лампа Step Into Design Splendore золота 100см Dn91510019798021

- В наявності
- Код: 151818405
50 877 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Step Into Design Лампа підвісна Splendore Золота 100 см (Dn91510019798021). Лампа підвісна Splendore. від. Step Into Design. це елегантний елемент освітлення, який поєднує в собі. функціональність. і. естетику. Завдяки своєму класичному стилю, модель ця чудово вписується в різні інтер'єри, як в. вітальні. , так і в. офісі. Варто звернути увагу на його. вражаючі розміри. та. високу якість виконання. , які роблять його ідеальним вибором для людей, які цінують елегантність і комфорт. Енергоефективність і клас енергоефективності. З перспективи. ефективності...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Step into design |
| Висота | 40см мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 42 |
| Кількість джерел світла | 1 джерело |
| Максимальна потужність лампочки | 40W Вт |
| Матеріал | Метал |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс, Вітальня |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колір | Золотий |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 100см мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 50 877 ₴

