Підвісна лампа King Home Constelation 77 Gold LED Md81867700Gold

- В наявності
- Код: 87486461
62 451 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
King Home Constelation 77 Gold Led Stal Szczotkowana (Md81867700Gold). Люстри. відіграють ключову роль в оформленні інтер'єрів, забезпечуючи не лише відповідне освітлення, але й характер та атмосферу в приміщеннях. King Home Constelation 77 Gold Led. це відмінний приклад сучасної підвісної лампи, яка безумовно приверне увагу та збагачить будь-який інтер'єр. Її ретельний вибір може суттєво вплинути на комфорт щоденного використання та на загальну естетику простору. Енергоефективність та клас енергоефективності. У зв'язку з зростаючою екологічною свідомістю,...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | King Home |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колірна температура | 3000K |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 58cm мм |
| Глибина | 77cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 40 |
| Додаткова інформація | З лампочкою в комплекті |
| Клас енергоспоживання | G |
| Кількість джерел світла | 2 джерела |
| Максимальна потужність лампочки | 5W Вт |
| Марка | King Home |
| Матеріал | Сталь, Метал |
| Мoдель | CONSTELATION 77 |
| Живлення | Мережева |
| Поміщення | Офіс |
| Стиль | Гламур |
| Тип | Підвісні лампи |
| Колір | Золотий |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 77cm мм |
- Ціна: 62 451 ₴

