Настінний світильник MOCA KINKIET Luces Exclusivas LE42725

- В наявності
- Код: 132927520
59 406 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Світильники. Світильники. відіграють ключову роль у кожному інтер'єрі, додаючи йому характеру та створюючи відповідну атмосферу. Вибір відповідних світильників - це не лише питання естетики, а й функціональності та енергоефективності. Пропонуємо унікальний продукт – світильники. від Luces Exclusivas, які в поєднанні з сучасним дизайном та високою якістю виконання, стануть відмінним доповненням кожного приміщення. Елегантність у золотому кольорі. Однією з найважливіших переваг цього настінного освітлення є його. елегантний золотий колір. , який...
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колірна температура | 3000K |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткова інформація | Джерело світла в комплекті |
| Клас захисту | I |
| Марка | Luces Exclusivas |
| Мoдель | MOCA |
| Потужність | 50 W |
| Тип | Настінні |
| Колір | Золотий |
| Колір світла | Нейтральний білий |
| Ширина | 50cm мм |
| Енергетичний клас | A |
- Ціна: 59 406 ₴






